AA090MF11

| Panel Model | AA090MF11 |
|---|---|
| Značka panelu | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AA090MF11 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 196.8×118.08 mm |
| obrys | 219×136.2×10 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 40% |
| Doba odozvy | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 strings WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Mitsubishi AA090MF11.
Mitsubishi AA090MF11 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA090MF11 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA090MF11 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA090MF11 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA090MF11 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Mitsubishi AA090MF11 pdf list alebo podrobné špecifikácie Mitsubishi AA090MF11 alebo iných Mitsubishi LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Mitsubishi AA090MF11 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AA090MF11"
- Mitsubishi AA090MF11
- Datasheet AA090MF11
- Obrázok AA090MF11
- Cena AA090MF11
- Distribútor AA090MF11

