TM181SX-76N02
| Panel Model | TM181SX-76N02 |
|---|---|
| Značka panelu | TORISAN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TM181SX-76N02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 359.04×287.232 mm |
| obrys | 389×317.2 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 16/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad TORISAN TM181SX-76N02.
TORISAN TM181SX-76N02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre TORISAN TM181SX-76N02 pdf list alebo podrobné špecifikácie TORISAN TM181SX-76N02 alebo iných TORISAN LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora TORISAN TM181SX-76N02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM181SX-76N02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre TORISAN TM181SX-76N02 pdf list alebo podrobné špecifikácie TORISAN TM181SX-76N02 alebo iných TORISAN LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora TORISAN TM181SX-76N02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TM181SX-76N02"
- TORISAN TM181SX-76N02
- Datasheet TM181SX-76N02
- Obrázok TM181SX-76N02
- Cena TM181SX-76N02
- Distribútor TM181SX-76N02

