TM150XG-76N08
| Panel Model | TM150XG-76N08 |
|---|---|
| Značka panelu | TORISAN |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TM150XG-76N08 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.128×228.096 mm |
| obrys | 347.3×261.35 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 8 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (2 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad TORISAN TM150XG-76N08.
TORISAN TM150XG-76N08 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre TORISAN TM150XG-76N08 pdf list alebo podrobné špecifikácie TORISAN TM150XG-76N08 alebo iných TORISAN LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora TORISAN TM150XG-76N08 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
TORISAN TM150XG-76N08 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre TORISAN TM150XG-76N08 pdf list alebo podrobné špecifikácie TORISAN TM150XG-76N08 alebo iných TORISAN LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora TORISAN TM150XG-76N08 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "TM150XG-76N08"
- TORISAN TM150XG-76N08
- Datasheet TM150XG-76N08
- Obrázok TM150XG-76N08
- Cena TM150XG-76N08
- Distribútor TM150XG-76N08

