PD064VXB
| Panel Model | PD064VXB |
|---|---|
| Značka panelu | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena PD064VXB | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 129.6×97.45 mm |
| obrys | 146.4×113×15.34 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 13S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | TTL (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/3.3/9.5/17.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PVI PD064VXB.
PVI PD064VXB sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PVI PD064VXB pdf list alebo podrobné špecifikácie PVI PD064VXB alebo iných PVI LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PVI PD064VXB na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PVI PD064VXB sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PVI PD064VXB pdf list alebo podrobné špecifikácie PVI PD064VXB alebo iných PVI LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PVI PD064VXB na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "PD064VXB"
- PVI PD064VXB
- Datasheet PD064VXB
- Obrázok PD064VXB
- Cena PD064VXB
- Distribútor PD064VXB
