PD064VT7
| Panel Model | PD064VT7 |
|---|---|
| Značka panelu | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena PD064VT7 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 129.6×97.44 mm |
| obrys | 175.4×126.9 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 75/75/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 5S2P×2CN WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | TTL (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PVI PD064VT7.
PVI PD064VT7 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PVI PD064VT7 pdf list alebo podrobné špecifikácie PVI PD064VT7 alebo iných PVI LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PVI PD064VT7 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PVI PD064VT7 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PVI PD064VT7 pdf list alebo podrobné špecifikácie PVI PD064VT7 alebo iných PVI LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PVI PD064VT7 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "PD064VT7"
- PVI PD064VT7
- Datasheet PD064VT7
- Obrázok PD064VT7
- Cena PD064VT7
- Distribútor PD064VT7

