NL204153AM21-07A

| Panel Model | NL204153AM21-07A |
|---|---|
| Značka panelu | NEC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NL204153AM21-07A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | SA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 433.152×324.864 mm |
| obrys | 457×350 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 850:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | Grayscale (8-bit) |
| Doba odozvy | 22/23 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 16 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | LVDS (4 ch, 8-bit) , 80 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad NEC NL204153AM21-07A.
NEC NL204153AM21-07A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre NEC NL204153AM21-07A pdf list alebo podrobné špecifikácie NEC NL204153AM21-07A alebo iných NEC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora NEC NL204153AM21-07A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
NEC NL204153AM21-07A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre NEC NL204153AM21-07A pdf list alebo podrobné špecifikácie NEC NL204153AM21-07A alebo iných NEC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora NEC NL204153AM21-07A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NL204153AM21-07A"
- NEC NL204153AM21-07A
- Datasheet NL204153AM21-07A
- Obrázok NL204153AM21-07A
- Cena NL204153AM21-07A
- Distribútor NL204153AM21-07A

