NL204153AC21-17

| Panel Model | NL204153AC21-17 |
|---|---|
| Značka panelu | NEC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.3 inch, 2048×1536 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NL204153AC21-17 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | UA-SFT, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 433.152×324.864 mm |
| obrys | 457×350×23 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 1400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 1.07B (10-bit) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (4 ch, 10-bit) , 104 pins |
| Vstupné napätie | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad NEC NL204153AC21-17.
NEC NL204153AC21-17 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre NEC NL204153AC21-17 pdf list alebo podrobné špecifikácie NEC NL204153AC21-17 alebo iných NEC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora NEC NL204153AC21-17 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
NEC NL204153AC21-17 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre NEC NL204153AC21-17 pdf list alebo podrobné špecifikácie NEC NL204153AC21-17 alebo iných NEC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora NEC NL204153AC21-17 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NL204153AC21-17"
- NEC NL204153AC21-17
- Datasheet NL204153AC21-17
- Obrázok NL204153AC21-17
- Cena NL204153AC21-17
- Distribútor NL204153AC21-17

