M220Z1-PS1

| Panel Model | M220Z1-PS1 |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena M220Z1-PS1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 473.76×296.1 mm |
| obrys | 485.26×307.6 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 700:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 2/3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Rozhranie signálu | RSDS (2 Channel) , 72 pins |
| Vstupné napätie | 13.8/5.0/3.3 (Typ.)(Vin/V5A/VDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CMO M220Z1-PS1.
CMO M220Z1-PS1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO M220Z1-PS1 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO M220Z1-PS1 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO M220Z1-PS1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CMO M220Z1-PS1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO M220Z1-PS1 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO M220Z1-PS1 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO M220Z1-PS1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "M220Z1-PS1"
- CMO M220Z1-PS1
- Datasheet M220Z1-PS1
- Obrázok M220Z1-PS1
- Cena M220Z1-PS1
- Distribútor M220Z1-PS1

