M220Z1-L09

| Panel Model | M220Z1-L09 |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena M220Z1-L09 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 473.76×296.1 mm |
| obrys | 493.7×320.1 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Doba odozvy | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 120Hz |
| Typ svietidla | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (4 ch, 8-bit) , 66 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CMO M220Z1-L09.
CMO M220Z1-L09 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO M220Z1-L09 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO M220Z1-L09 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO M220Z1-L09 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CMO M220Z1-L09 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO M220Z1-L09 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO M220Z1-L09 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO M220Z1-L09 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "M220Z1-L09"
- CMO M220Z1-L09
- Datasheet M220Z1-L09
- Obrázok M220Z1-L09
- Cena M220Z1-L09
- Distribútor M220Z1-L09
