LTN141AT09-201

| Panel Model | LTN141AT09-201 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTN141AT09-201 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 303.36×189.6 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTN141AT09-201.
SAMSUNG LTN141AT09-201 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN141AT09-201 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN141AT09-201 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN141AT09-201 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN141AT09-201 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN141AT09-201 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN141AT09-201 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN141AT09-201 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTN141AT09-201"
- SAMSUNG LTN141AT09-201
- Datasheet LTN141AT09-201
- Obrázok LTN141AT09-201
- Cena LTN141AT09-201
- Distribútor LTN141AT09-201
