LTN141AT07-C01

| Panel Model | LTN141AT07-C01 |
|---|---|
| Značka panelu | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LTN141AT07-C01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 303.36×189.6 mm |
| obrys | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 50/50/25/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SAMSUNG LTN141AT07-C01.
SAMSUNG LTN141AT07-C01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN141AT07-C01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN141AT07-C01 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN141AT07-C01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN141AT07-C01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SAMSUNG LTN141AT07-C01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SAMSUNG LTN141AT07-C01 alebo iných SAMSUNG LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SAMSUNG LTN141AT07-C01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTN141AT07-C01"
- SAMSUNG LTN141AT07-C01
- Datasheet LTN141AT07-C01
- Obrázok LTN141AT07-C01
- Cena LTN141AT07-C01
- Distribútor LTN141AT07-C01

