LTD121EXPS

| Panel Model | LTD121EXPS |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LTD121EXPS | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 261.12×163.2 mm |
| obrys | 275.8×178×5.5 mm |
| povrch | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Toshiba Matsushita LTD121EXPS.
Toshiba Matsushita LTD121EXPS sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTD121EXPS pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTD121EXPS alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTD121EXPS na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD121EXPS sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTD121EXPS pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTD121EXPS alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTD121EXPS na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTD121EXPS"
- Toshiba Matsushita LTD121EXPS
- Datasheet LTD121EXPS
- Obrázok LTD121EXPS
- Cena LTD121EXPS
- Distribútor LTD121EXPS

