LTD121EXSS

| Panel Model | LTD121EXSS |
|---|---|
| Značka panelu | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| Cena LTD121EXSS | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 261.12×163.2 mm |
| obrys | 275.8×180×4.6 mm |
| povrch | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| kontrastný pomer | 250:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 40/40 (Max.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 6 strings WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Toshiba Matsushita LTD121EXSS.
Toshiba Matsushita LTD121EXSS sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTD121EXSS pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTD121EXSS alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTD121EXSS na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD121EXSS sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Toshiba Matsushita LTD121EXSS pdf list alebo podrobné špecifikácie Toshiba Matsushita LTD121EXSS alebo iných Toshiba Matsushita LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Toshiba Matsushita LTD121EXSS na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LTD121EXSS"
- Toshiba Matsushita LTD121EXSS
- Datasheet LTD121EXSS
- Obrázok LTD121EXSS
- Cena LTD121EXSS
- Distribútor LTD121EXSS
