Prehľad
špecifikácia
LS050K3SX06A

LS050K3SX06A Základné informácie
| Panel Model | LS050K3SX06A |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS050K3SX06A | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -10 ~ 60 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 70 °C |
LS050K3SX06A Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 720(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 290 PPI |
| Pomer strán | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0291×0.0873 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0873×0.0873 mm (H×V) |
| závažia | 10g (Typ.) |
| Aktívna oblasť | 62.856×111.744 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 64.06×117.74 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 0.55 (Typ.) mm |
| Krajina alebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
LS050K3SX06A Optické funkcie
| Režim zobrazenia | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 57% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 21 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| priepustnosť | 6.42% (Typ.)(with Polarizer) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
LS050K3SX06A Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (180°) |
| Driver IC | COG Built-in R63315 |
LS050K3SX06A Systém podsvietenia
| Typ svietidla | No B/L |
|---|
LS050K3SX06A Rozhranie signálu
| Kategória signálov | MIPI |
|---|---|
| Trieda signálu | MIPI (4 data lanes) |
| Vstupné napätie pre panel | 1.8/5.2/-5.0V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
| Vstupný prúd pre panel | 13/7/-4.5mA (Typ.)(IOICC/ISP/ISN) |
| Typ rozhrania | FPC |
