LS050K3SX06A

| Panel Model | LS050K3SX06A |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS050K3SX06A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 62.856×111.744 mm |
| obrys | 64.06×117.74 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 57% |
| Doba odozvy | 21 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Driver IC | COG Built-in R63315 |
| Rozhranie signálu | MIPI (4 data lanes) , 45 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/5.2/-5.0V (Typ.)(IOVCC/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS050K3SX06A.
SHARP LS050K3SX06A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS050K3SX06A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS050K3SX06A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS050K3SX06A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS050K3SX06A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS050K3SX06A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS050K3SX06A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS050K3SX06A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS050K3SX06A"
- SHARP LS050K3SX06A
- Datasheet LS050K3SX06A
- Obrázok LS050K3SX06A
- Cena LS050K3SX06A
- Distribútor LS050K3SX06A

