LS027B7DH01

| Panel Model | LS027B7DH01 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 400×240 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS027B7DH01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Transflective |
| Aktívna oblasť | 58.8×35.28 mm |
| obrys | 62.8×42.82 mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 14:1 (Typ.)(Reflective) |
| Farby zobrazenia | Monochrome (1-bit) |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 55/55/60/60 (Min.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | No B/L |
| Rozhranie signálu | SPI , 10 pins |
| Vstupné napätie | 5.0/5.0V (Typ.)(VDD/VDDA) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS027B7DH01.
SHARP LS027B7DH01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS027B7DH01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS027B7DH01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS027B7DH01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS027B7DH01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS027B7DH01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS027B7DH01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS027B7DH01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS027B7DH01"
- SHARP LS027B7DH01
- Datasheet LS027B7DH01
- Obrázok LS027B7DH01
- Cena LS027B7DH01
- Distribútor LS027B7DH01
