LS027B4DH02

| Panel Model | LS027B4DH02 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 400×240 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| Cena LS027B4DH02 | Požiadajte o cenu a čas |
| rezolúcia | 400×240 , WQVGA |
| Formát pixelov | Rectangle |
| Oblasť zobrazenia | 58.8(W)×35.28(H) mm |
| Otvorenie obruby | - |
| Veľkosť obrysu | 62.8(W)×42.82(H) mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Pozorovací uhol | 60/60/55/55 (Typ.)(CR≥2) |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Reflective |
| Najlepšie zobrazenie na | - |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Farby zobrazenia | Monochrome |
| Typ svietidla | No B/L |
| kmitočet | - |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Hmotnosť panelu | 9.80g (Max.) |
| Rozhranie signálu | SPI , 10 pins , FPC |
| Vstupné napätie | 5.0/5.0V (Typ.)(VDD/VDDA) |
| prostredie | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LS027B4DH02.
SHARP LS027B4DH02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS027B4DH02 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS027B4DH02 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS027B4DH02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LS027B4DH02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LS027B4DH02 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LS027B4DH02 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LS027B4DH02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LS027B4DH02"
- SHARP LS027B4DH02
- Datasheet LS027B4DH02
- Obrázok LS027B4DH02
- Cena LS027B4DH02
- Distribútor LS027B4DH02

