LQ121S1LG73

| Panel Model | LQ121S1LG73 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ121S1LG73 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 246×184.5 mm |
| obrys | 265×205×10 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.2M (6-bit + FRC) , CIE1931 76% |
| Doba odozvy | 30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | WLED Embedded (LED Driver) |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ121S1LG73.
SHARP LQ121S1LG73 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ121S1LG73 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ121S1LG73 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ121S1LG73 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121S1LG73 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ121S1LG73 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ121S1LG73 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ121S1LG73 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ121S1LG73"
- SHARP LQ121S1LG73
- Datasheet LQ121S1LG73
- Obrázok LQ121S1LG73
- Cena LQ121S1LG73
- Distribútor LQ121S1LG73
