LQ121S1LG64

| Panel Model | LQ121S1LG64 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ121S1LG64 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 246×184.5 mm |
| obrys | 276×209×15 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (7H), Antireflection |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ121S1LG64.
SHARP LQ121S1LG64 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ121S1LG64 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ121S1LG64 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ121S1LG64 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121S1LG64 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ121S1LG64 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ121S1LG64 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ121S1LG64 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ121S1LG64"
- SHARP LQ121S1LG64
- Datasheet LQ121S1LG64
- Obrázok LQ121S1LG64
- Cena LQ121S1LG64
- Distribútor LQ121S1LG64

