LQ088K9LA02

| Panel Model | LQ088K9LA02 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ088K9LA02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | Normally Black, Transflective |
| Aktívna oblasť | 209.28×78.48 mm |
| obrys | 231.6×94.7 mm |
| povrch | Antiglare, Antireflection |
| kontrastný pomer | 360:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | 5/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4 strings WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | RSDS (1 Channel) , 70 pins |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ088K9LA02.
SHARP LQ088K9LA02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ088K9LA02 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ088K9LA02 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ088K9LA02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ088K9LA02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ088K9LA02 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ088K9LA02 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ088K9LA02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ088K9LA02"
- SHARP LQ088K9LA02
- Datasheet LQ088K9LA02
- Obrázok LQ088K9LA02
- Cena LQ088K9LA02
- Distribútor LQ088K9LA02

