LQ088H9DZ01

| Panel Model | LQ088H9DZ01 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 640×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ088H9DZ01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transflective |
| Aktívna oblasť | 209.28×78.48 mm |
| obrys | 231.6×103.3 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 150:1 (Min.)(Transmissive) 8:1 (Typ.)(Reflective) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 30/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupné napätie | 5/10/-10V (Typ.)(VSH/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ088H9DZ01.
SHARP LQ088H9DZ01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ088H9DZ01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ088H9DZ01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ088H9DZ01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ088H9DZ01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ088H9DZ01 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ088H9DZ01 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ088H9DZ01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ088H9DZ01"
- SHARP LQ088H9DZ01
- Datasheet LQ088H9DZ01
- Obrázok LQ088H9DZ01
- Cena LQ088H9DZ01
- Distribútor LQ088H9DZ01

