LQ043T3DW03

| Panel Model | LQ043T3DW03 |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ043T3DW03 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 95.04×53.86 mm |
| obrys | 105.5×67.2 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odozvy | 30/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 8S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | CMOS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ043T3DW03.
SHARP LQ043T3DW03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ043T3DW03 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ043T3DW03 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ043T3DW03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ043T3DW03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ043T3DW03 pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ043T3DW03 alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ043T3DW03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ043T3DW03"
- SHARP LQ043T3DW03
- Datasheet LQ043T3DW03
- Obrázok LQ043T3DW03
- Cena LQ043T3DW03
- Distribútor LQ043T3DW03

