LQ043T1LX01A

| Panel Model | LQ043T1LX01A |
|---|---|
| Značka panelu | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 540×960 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LQ043T1LX01A | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 53.46×95.04 mm |
| obrys | 58.54×105.7 mm |
| povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Doba odozvy | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ svietidla | 10S1P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | MDDI/MIPI , 25 pins |
| Vstupné napätie | 1.8/3.1V (Typ.)(IOVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad SHARP LQ043T1LX01A.
SHARP LQ043T1LX01A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ043T1LX01A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ043T1LX01A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ043T1LX01A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ043T1LX01A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre SHARP LQ043T1LX01A pdf list alebo podrobné špecifikácie SHARP LQ043T1LX01A alebo iných SHARP LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora SHARP LQ043T1LX01A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LQ043T1LX01A"
- SHARP LQ043T1LX01A
- Datasheet LQ043T1LX01A
- Obrázok LQ043T1LX01A
- Cena LQ043T1LX01A
- Distribútor LQ043T1LX01A
