LC550EQG-FLM1

| Panel Model | LC550EQG-FLM1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC550EQG-FLM1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 1209.6(H)×680.4(V) mm |
| Dim. | 1235.4(H)×715.4(V) mm |
| Oblasť rámu | 1215.6(H)×685.9(V) mm |
| liečba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| svietivosť | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Doba odozvy | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Podpora farieb | 1.07B 90% (sRGB) |
| Zdroj svetla | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| závažia | 12.0Kgs (Typ.) |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 120 pins EPI , Connector |
| Zdroj | 12.7V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC550EQG-FLM1.
LG Display LC550EQG-FLM1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EQG-FLM1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EQG-FLM1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EQG-FLM1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQG-FLM1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EQG-FLM1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EQG-FLM1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EQG-FLM1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC550EQG-FLM1"
- LG Display LC550EQG-FLM1
- Datasheet LC550EQG-FLM1
- Obrázok LC550EQG-FLM1
- Cena LC550EQG-FLM1
- Distribútor LC550EQG-FLM1

