LC550EQF-FJM1

| Panel Model | LC550EQF-FJM1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC550EQF-FJM1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Obrys (mm) | 1238.8 × 706 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 1214.6 × 685.4 (H×V) |
| liečba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| svietivosť | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| odpoveď | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Hĺbka farieb | 16.7M/1.06B 75% (CIE1931) |
| podsvietenie | WLED , 30K hours , No Driver |
| hmota | 12.5/13.5Kgs (Typ./Max.) |
| Obnovovacia frekvencia | 120Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | V-by-One 16 lane , Connector , 97 pins |
| Napájacie napätie | 12.7V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC550EQF-FJM1.
LG Display LC550EQF-FJM1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EQF-FJM1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EQF-FJM1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EQF-FJM1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQF-FJM1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EQF-FJM1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EQF-FJM1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EQF-FJM1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC550EQF-FJM1"
- LG Display LC550EQF-FJM1
- Datasheet LC550EQF-FJM1
- Obrázok LC550EQF-FJM1
- Cena LC550EQF-FJM1
- Distribútor LC550EQF-FJM1

