LC550EQ6-SLA1

| Panel Model | LC550EQ6-SLA1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC550EQ6-SLA1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Aktívna oblasť | 1209.6(H)×680.4(V) mm |
| Oblasť rámu | - |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Hrúbka dosky | - |
| Podpora farieb | 1.07B 83% (CIE1931) |
| závažia | 2.50Kgs (Typ.) |
| Snímok za sekundu | 120Hz |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 1221.4(H)×694.8(V) ×1.4(D) mm |
| liečba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 1600:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odozvy | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Prevádzkový režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| priepustnosť | 3.35% (Typ.) |
| Zdroj svetla | No B/L |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 136 pins EPI , Connector |
| Zdroj | 12.0V (Typ.)(VLCD) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC550EQ6-SLA1.
LG Display LC550EQ6-SLA1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EQ6-SLA1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EQ6-SLA1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EQ6-SLA1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EQ6-SLA1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EQ6-SLA1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EQ6-SLA1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EQ6-SLA1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC550EQ6-SLA1"
- LG Display LC550EQ6-SLA1
- Datasheet LC550EQ6-SLA1
- Obrázok LC550EQ6-SLA1
- Cena LC550EQ6-SLA1
- Distribútor LC550EQ6-SLA1

