LC550EGY-SLA1

| Panel Model | LC550EGY-SLA1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LC550EGY-SLA1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 3840(3)×2160 (UHD) |
| usporiadanie | RGBW Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Obrys (mm) | 1221.4 × 694.8 × 1.2 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| liečba | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| odpoveď | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Hrúbka skla | - |
| priepustnosť | 8.16% (Typ.)(with Polarizer) |
| Hĺbka farieb | 1.07B 68% (CIE1931) |
| podsvietenie | No B/L |
| hmota | 2.40/2.53Kgs (Typ./Max.) |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Napájacie napätie | 12.0V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LC550EGY-SLA1.
LG Display LC550EGY-SLA1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EGY-SLA1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EGY-SLA1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EGY-SLA1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EGY-SLA1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LC550EGY-SLA1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LC550EGY-SLA1 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LC550EGY-SLA1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LC550EGY-SLA1"
- LG Display LC550EGY-SLA1
- Datasheet LC550EGY-SLA1
- Obrázok LC550EGY-SLA1
- Cena LC550EGY-SLA1
- Distribútor LC550EGY-SLA1

