LB064V03-TD01

| Panel Model | LB064V03-TD01 |
|---|---|
| Značka panelu | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LB064V03-TD01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 130.56×97.92 mm |
| obrys | 145.5×111.5 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | |
| Farby zobrazenia | , CIE1931 45% |
| Doba odozvy | |
| Pozorovací uhol | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | CCFL |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG Display LB064V03-TD01.
LG Display LB064V03-TD01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LB064V03-TD01 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LB064V03-TD01 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LB064V03-TD01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG Display LB064V03-TD01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG Display LB064V03-TD01 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG Display LB064V03-TD01 alebo iných LG Display LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG Display LB064V03-TD01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LB064V03-TD01"
- LG Display LB064V03-TD01
- Datasheet LB064V03-TD01
- Obrázok LB064V03-TD01
- Cena LB064V03-TD01
- Distribútor LB064V03-TD01

