LB064V02-A1

| Panel Model | LB064V02-A1 |
|---|---|
| Značka panelu | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena LB064V02-A1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 130.56×97.92 mm |
| obrys | 145.5×111.5 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | TTL (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad LG.Philips LCD LB064V02-A1.
LG.Philips LCD LB064V02-A1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LB064V02-A1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LB064V02-A1 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LB064V02-A1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LB064V02-A1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre LG.Philips LCD LB064V02-A1 pdf list alebo podrobné špecifikácie LG.Philips LCD LB064V02-A1 alebo iných LG.Philips LCD LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora LG.Philips LCD LB064V02-A1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "LB064V02-A1"
- LG.Philips LCD LB064V02-A1
- Datasheet LB064V02-A1
- Obrázok LB064V02-A1
- Cena LB064V02-A1
- Distribútor LB064V02-A1
