CLAB215FA06 CW

| Panel Model | CLAB215FA06 CW |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAB215FA06 CW | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktívna oblasť | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Oblasť rámu | - |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| Zobraziť smer | 6 o'clock |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Hrúbka dosky | 0.50+0.50 mm |
| Podpora farieb | 16.7M |
| závažia | - |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 488.5(H)×282.5(V) ×1.3(D) mm |
| liečba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odozvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Prevádzkový režim | TN, Normally White, Transmissive |
| priepustnosť | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Zdroj svetla | No B/L |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj | 5.0V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAB215FA06 CW.
CPT CLAB215FA06 CW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAB215FA06 CW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAB215FA06 CW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAB215FA06 CW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA06 CW sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAB215FA06 CW pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAB215FA06 CW alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAB215FA06 CW na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAB215FA06 CW"
- CPT CLAB215FA06 CW
- Datasheet CLAB215FA06 CW
- Obrázok CLAB215FA06 CW
- Cena CLAB215FA06 CW
- Distribútor CLAB215FA06 CW

