CLAB215FA01

| Panel Model | CLAB215FA01 |
|---|---|
| Značka panelu | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena CLAB215FA01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 476.64×268.11 mm |
| obrys | 488.5×282.5 mm |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Doba odozvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CPT CLAB215FA01.
CPT CLAB215FA01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAB215FA01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAB215FA01 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAB215FA01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CPT CLAB215FA01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CPT CLAB215FA01 alebo iných CPT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CPT CLAB215FA01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "CLAB215FA01"
- CPT CLAB215FA01
- Datasheet CLAB215FA01
- Obrázok CLAB215FA01
- Cena CLAB215FA01
- Distribútor CLAB215FA01

