C097SNX1-0

| Panel Model | C097SNX1-0 |
|---|---|
| Značka panelu | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.7 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena C097SNX1-0 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1024(RGB)×768 [XGA] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 196.608(H)×147.456(V) mm |
| Dim. | 205.81(H)×158.06(V) ×1.26(D) mm |
| Oblasť rámu | - |
| liečba | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | Symmetry |
| Doba odozvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Hrúbka dosky | 0.50+0.50 mm |
| priepustnosť | 5.42% (Typ.)(with Polarizer) |
| Podpora farieb | 262K 50% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | No B/L |
| závažia | TBD |
| Snímok za sekundu | - |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad IVO C097SNX1-0.
IVO C097SNX1-0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre IVO C097SNX1-0 pdf list alebo podrobné špecifikácie IVO C097SNX1-0 alebo iných IVO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora IVO C097SNX1-0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
IVO C097SNX1-0 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre IVO C097SNX1-0 pdf list alebo podrobné špecifikácie IVO C097SNX1-0 alebo iných IVO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora IVO C097SNX1-0 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "C097SNX1-0"
- IVO C097SNX1-0
- Datasheet C097SNX1-0
- Obrázok C097SNX1-0
- Cena C097SNX1-0
- Distribútor C097SNX1-0

