C090EAN01.1

| Panel Model | C090EAN01.1 |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,9.0 inch, 1280×720 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena C090EAN01.1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 198.72×111.78 mm |
| obrys | 210×126.8 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 1000:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 15/15 (Max.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 6S3P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDA) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO C090EAN01.1.
AUO C090EAN01.1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO C090EAN01.1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO C090EAN01.1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO C090EAN01.1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO C090EAN01.1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO C090EAN01.1 pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO C090EAN01.1 alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO C090EAN01.1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "C090EAN01.1"
- AUO C090EAN01.1
- Datasheet C090EAN01.1
- Obrázok C090EAN01.1
- Cena C090EAN01.1
- Distribútor C090EAN01.1
