B150XG01 V2

| Panel Model | B150XG01 V2 |
|---|---|
| Značka panelu | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B150XG01 V2 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.1×228.1 mm |
| obrys | 317.3×242×6 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 24/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AU Optronics B150XG01 V2.
AU Optronics B150XG01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AU Optronics B150XG01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AU Optronics B150XG01 V2 alebo iných AU Optronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AU Optronics B150XG01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG01 V2 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AU Optronics B150XG01 V2 pdf list alebo podrobné špecifikácie AU Optronics B150XG01 V2 alebo iných AU Optronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AU Optronics B150XG01 V2 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B150XG01 V2"
- AU Optronics B150XG01 V2
- Datasheet B150XG01 V2
- Obrázok B150XG01 V2
- Cena B150XG01 V2
- Distribútor B150XG01 V2
