B150XG02

| Panel Model | B150XG02 |
|---|---|
| Značka panelu | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B150XG02 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 304.1×228.1 mm |
| obrys | 317.3×242×6.4 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 300:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 18/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AU Optronics B150XG02.
AU Optronics B150XG02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AU Optronics B150XG02 pdf list alebo podrobné špecifikácie AU Optronics B150XG02 alebo iných AU Optronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AU Optronics B150XG02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG02 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AU Optronics B150XG02 pdf list alebo podrobné špecifikácie AU Optronics B150XG02 alebo iných AU Optronics LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AU Optronics B150XG02 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B150XG02"
- AU Optronics B150XG02
- Datasheet B150XG02
- Obrázok B150XG02
- Cena B150XG02
- Distribútor B150XG02

