Prehľad
špecifikácia
AT070WSM-NW1-3800(3G00)

AT070WSM-NW1-3800(3G00) Základné informácie
| Panel Model | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AT070WSM-NW1-3800(3G00) | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 170 PPI |
| Pomer strán | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0502×0.1432 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1506×0.1432 mm (H×V) |
| závažia | 150g (Max.) |
| povrch | Antiglare |
| Aktívna oblasť | 154.22×85.92 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 157.22×88.92 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 164.9×100 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 4.8±0.3 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Pozorovací uhol | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotreba energie | 2.5W (Max.) |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 3S10P |
| Tvar svietidla | Array |
| Životnosť lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Napätie lampy | 9.9/10.5V (Typ./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 200mA (Typ.) |
| Spotreba energie lampy | 2.1W (Max.) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | No |
AT070WSM-NW1-3800(3G00) Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Spotreba energie na paneli | 0.21/0.25W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | FPC |
