AT070WSM-NW1-3800(3G00)

| Panel Model | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena AT070WSM-NW1-3800(3G00) | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 154.22×85.92 mm |
| obrys | 164.9×100×5.1 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 800:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Doba odozvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Pozorovací uhol | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 3S10P WLED Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00).
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "AT070WSM-NW1-3800(3G00)"
- BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Datasheet AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Obrázok AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Cena AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Distribútor AT070WSM-NW1-3800(3G00)

