Prehľad
špecifikácia
TDA-VGA0360E70009-V1
TDA-VGA0360E70009-V1 Základné informácie
| Panel Model | TDA-VGA0360E70009-V1 |
|---|---|
| Značka panelu | TRULY |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TDA-VGA0360E70009-V1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
TDA-VGA0360E70009-V1 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 216 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0385×0.1155 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1155×0.1155 mm (H×V) |
| Aktívna oblasť | 74.92×56.44 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 76.52×58.04 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 86.42×68.18 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 4.43±0.3 mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (4-wire Resistive) |
TDA-VGA0360E70009-V1 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 130 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Farebný gamut | 37% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 45 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.2864; Wy:0.3038 |
| Biela variácia | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
TDA-VGA0360E70009-V1 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotreba energie | 720mW (Typ.) |
TDA-VGA0360E70009-V1 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 3S2P |
| Tvar svietidla | 2 strings |
| Napätie lampy | 8.7/9.6/10.2V (Min./Typ./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 15mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | No |
TDA-VGA0360E70009-V1 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | TTL |
|---|---|
| Trieda signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 109/131mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | FPC |
