Prehľad
špecifikácia
TCG104SVLQ*PNN-AN*55

TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Základné informácie
| Panel Model | TCG104SVLQ*PNN-AN*55 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG104SVLQ*PNN-AN*55 | Požiadajte o cenu a čas |
| Ďalší názov | T-55787GD104J-LW-AHN |
| OP teplota | -30 ~ 80 °C |
| ST Teplota | -30 ~ 80 °C |
| Úroveň vibrácií | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Optické funkcie
| Ďalší názov | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP teplota | -30 ~ 80 °C |
| ST Teplota | -30 ~ 80 °C |
| Úroveň vibrácií | - |
| svietivosť | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Rýchlosť odpovede | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | AWV, Normally Black, Transmissive |
| chromatickosti | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Podpora farieb | 16.7M (8-bit) |
| stupnice | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biela variácia | - |
| Viditeľnosť vonku | Sunlight Readable |
| priepustnosť | - |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Mechanické funkcie
| Ďalší názov | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP teplota | -30 ~ 80 °C |
| ST Teplota | -30 ~ 80 °C |
| Úroveň vibrácií | - |
| svietivosť | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Rýchlosť odpovede | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | AWV, Normally Black, Transmissive |
| chromatickosti | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Podpora farieb | 16.7M (8-bit) |
| stupnice | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biela variácia | - |
| Viditeľnosť vonku | Sunlight Readable |
| priepustnosť | - |
| Počet pixelov | 800(RGB)×600, SVGA |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč bodov (š xv) | 0.088×0.264 mm |
| Pixel Pitch (š xv) | 0.264×0.264 mm |
| Aktívne prezeranie | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Celkovo Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Otvorenie obruby | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Celková hĺbka | 10.8 (Typ.) mm |
| Tvar formulára | Flat Rectangle |
| orientácia | Landscape type |
| Pomer strán (W: H) | 4:3 |
| Tvar tvaru | - |
| hmota | 475g |
| povrch | Antiglare |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Rozhranie signálu
| Ďalší názov | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP teplota | -30 ~ 80 °C |
| ST Teplota | -30 ~ 80 °C |
| Úroveň vibrácií | - |
| svietivosť | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Rýchlosť odpovede | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | AWV, Normally Black, Transmissive |
| chromatickosti | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Podpora farieb | 16.7M (8-bit) |
| stupnice | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biela variácia | - |
| Viditeľnosť vonku | Sunlight Readable |
| priepustnosť | - |
| Počet pixelov | 800(RGB)×600, SVGA |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč bodov (š xv) | 0.088×0.264 mm |
| Pixel Pitch (š xv) | 0.264×0.264 mm |
| Aktívne prezeranie | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Celkovo Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Otvorenie obruby | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Celková hĺbka | 10.8 (Typ.) mm |
| Tvar formulára | Flat Rectangle |
| orientácia | Landscape type |
| Pomer strán (W: H) | 4:3 |
| Tvar tvaru | - |
| hmota | 475g |
| povrch | Antiglare |
| Vstupný prúd | 250/300mA (Typ./Max.) |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
| spotreba | - |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| pozície | - |
| stúpanie | Pins |
| čiastka | Pin Assignment |
TCG104SVLQ*PNN-AN*55 Systém podsvietenia
| Ďalší názov | T-55787GD104J-LW-AHN |
|---|---|
| OP teplota | -30 ~ 80 °C |
| ST Teplota | -30 ~ 80 °C |
| Úroveň vibrácií | - |
| svietivosť | 1200 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 750:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Rýchlosť odpovede | 18/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | AWV, Normally Black, Transmissive |
| chromatickosti | Wx:0.320; Wy:0.345 |
| Podpora farieb | 16.7M (8-bit) |
| stupnice | 51% NTSC (CIE1931) |
| Biela variácia | - |
| Viditeľnosť vonku | Sunlight Readable |
| priepustnosť | - |
| Počet pixelov | 800(RGB)×600, SVGA |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč bodov (š xv) | 0.088×0.264 mm |
| Pixel Pitch (š xv) | 0.264×0.264 mm |
| Aktívne prezeranie | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Celkovo Dim. | 230(W)×180.2(H) mm |
| Otvorenie obruby | 215.4(W)×161.8(H) mm |
| Celková hĺbka | 10.8 (Typ.) mm |
| Tvar formulára | Flat Rectangle |
| orientácia | Landscape type |
| Pomer strán (W: H) | 4:3 |
| Tvar tvaru | - |
| hmota | 475g |
| povrch | Antiglare |
| Vstupný prúd | 570/740mA (Typ./Max.) |
| Vstupné napätie | 12.0±1.2V |
| spotreba | - |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| pozície | - |
| stúpanie | Pins |
| čiastka | 8S4P |
| Typ svietidla | WLED |
| výmena | - |
| Tvar svietidla | 4 strings |
| Životnosť lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
