Prehľad
špecifikácia
TCG085WVLQDPNN-GN00

TCG085WVLQDPNN-GN00 Základné informácie
| Panel Model | TCG085WVLQDPNN-GN00 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG085WVLQDPNN-GN00 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 109 PPI |
| Pomer strán | 15:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| závažia | 310g |
| povrch | Glare (Haze 0%) |
| Aktívna oblasť | 184.8×110.88 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 187.4×113.5 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 210×134 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 8.7/9.2 (Typ./Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2 pcs) |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | AWV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.310; Wy:0.325 |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (U/D, L/R) |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
| Napätie lampy | 29.2/32.0V (Typ./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 60mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | No |
TCG085WVLQDPNN-GN00 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | TTL |
|---|---|
| Trieda signálu | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 200/260mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | HRS - FH33-40S-0.5SH(10), Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
