Prehľad
špecifikácia
TCG084VGLAAANN-AN50

TCG084VGLAAANN-AN50 Základné informácie
| Panel Model | TCG084VGLAAANN-AN50 |
|---|---|
| Značka panelu | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena TCG084VGLAAANN-AN50 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
TCG084VGLAAANN-AN50 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 95 PPI |
| Pomer strán | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| závažia | 320g |
| povrch | Antiglare |
| Aktívna oblasť | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 174.4×131.8 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 199.5×147.4 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 9.0 mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TCG084VGLAAANN-AN50 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White |
|---|---|
| jas | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 850 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | 6 o'clock |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.305; Wy:0.315 |
| Biela variácia | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | N |
TCG084VGLAAANN-AN50 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | Yes (U/D, L/R) |
TCG084VGLAAANN-AN50 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Výška lampy | 3 strings |
| Životnosť lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
| Napätie lampy | 18.4/20.4V (Typ./Max.) |
| Prúd svetelného zdroja | 60mA (Typ.) |
| Typ rozhrania | Included in panel signal interface |
| Doska vodiča svietidla | No |
TCG084VGLAAANN-AN50 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | TTL |
|---|---|
| Trieda signálu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 160/240mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | Kyocera Elco - 04-6240-040-023-846+, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
