ST4251D01-1

| Panel Model | ST4251D01-1 |
|---|---|
| Značka panelu | CSOT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena ST4251D01-1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Počet pixelov | 3840(RGB)×2160 (UHD) |
| usporiadanie | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť (mm) | 941.184 × 529.416 (H×V) |
| Obrys (mm) | 953 × 543 × 1.33 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| liečba | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| svietivosť | 0 cd/m² |
| kontrastný pomer | 4000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pozorovací uhol | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| odpoveď | 6.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Dobrý pohľad na | Symmetry |
| Pracovný režim | HVA, Normally Black, Transmissive |
| Hrúbka skla | 0.50+0.50 mm |
| priepustnosť | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Hĺbka farieb | 1.07B 72% (CIE1931) |
| podsvietenie | No B/L |
| Obnovovacia frekvencia | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Napájacie napätie | 12.0V (Typ.) |
| Max. hodnotenie | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CSOT ST4251D01-1.
CSOT ST4251D01-1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CSOT ST4251D01-1 pdf list alebo podrobné špecifikácie CSOT ST4251D01-1 alebo iných CSOT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CSOT ST4251D01-1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CSOT ST4251D01-1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CSOT ST4251D01-1 pdf list alebo podrobné špecifikácie CSOT ST4251D01-1 alebo iných CSOT LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CSOT ST4251D01-1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "ST4251D01-1"
- CSOT ST4251D01-1
- Datasheet ST4251D01-1
- Obrázok ST4251D01-1
- Cena ST4251D01-1
- Distribútor ST4251D01-1

