S088GWX08NB-DC09

| Panel Model | S088GWX08NB-DC09 |
|---|---|
| Značka panelu | CDTECH |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena S088GWX08NB-DC09 | Požiadajte o cenu a čas |
| Kategória systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| séria | S088GWX08NB |
| Kľúčové slová Desc. | 8.8inch 1280*320, With CTP, 320nits, 40pins, LVDS I/F, TFT LCD Panel |
| Trieda produktu | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD, Bar Shape LCD |
| Zloženie panelu | LCM |
| rezolúcia | 1280×320 |
| Pomer strán | >3:1 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktívna oblasť | 216.95 (W) × 54.24 (H) mm (A.A) |
| Obrysová dimenzia | 229.66 (W) × 67.5 (H) mm |
| Max. hĺbka | 5.95 mm |
| LC Family | TN |
| polarizátor | Transmissive |
| jas | 320 (Typ.) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Farba Suma | 16.7M |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Typ rozhrania | LVDS |
| Kolíky rozhrania | 40 Pins |
| Dotykový panel | PCAP |
| Prevádzková teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladovania | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CDTECH S088GWX08NB-DC09.
CDTECH S088GWX08NB-DC09 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CDTECH S088GWX08NB-DC09 pdf list alebo podrobné špecifikácie CDTECH S088GWX08NB-DC09 alebo iných CDTECH LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CDTECH S088GWX08NB-DC09 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CDTECH S088GWX08NB-DC09 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CDTECH S088GWX08NB-DC09 pdf list alebo podrobné špecifikácie CDTECH S088GWX08NB-DC09 alebo iných CDTECH LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CDTECH S088GWX08NB-DC09 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "S088GWX08NB-DC09"
- CDTECH S088GWX08NB-DC09
- Datasheet S088GWX08NB-DC09
- Obrázok S088GWX08NB-DC09
- Cena S088GWX08NB-DC09
- Distribútor S088GWX08NB-DC09
