PD104SX1
| Panel Model | PD104SX1 |
|---|---|
| Značka panelu | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena PD104SX1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.2×158.4 mm |
| obrys | 219.5×166.6×1.9 mm |
| povrch | Antiglare |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Rozhranie signálu | TTL (2 ch, 6-bit) , 75 pins |
| Vstupné napätie | 3.3/10.0/21.0/-6.0/-10.0V (Typ.)(VCC/VLC/VGH/VDL/VEE) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad PVI PD104SX1.
PVI PD104SX1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PVI PD104SX1 pdf list alebo podrobné špecifikácie PVI PD104SX1 alebo iných PVI LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PVI PD104SX1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
PVI PD104SX1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre PVI PD104SX1 pdf list alebo podrobné špecifikácie PVI PD104SX1 alebo iných PVI LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora PVI PD104SX1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "PD104SX1"
- PVI PD104SX1
- Datasheet PD104SX1
- Obrázok PD104SX1
- Cena PD104SX1
- Distribútor PD104SX1

