NT133WHM-N22

| Panel Model | NT133WHM-N22 |
|---|---|
| Značka panelu | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NT133WHM-N22 | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 293.42(H)×164.97(V) mm |
| Dim. | 314.1(H)×188.75(V) ×3.6(D) mm |
| Oblasť rámu | - |
| liečba | Antiglare |
| svietivosť | 220 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | - |
| Doba odozvy | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 80/80/30/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora farieb | 262K 47% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | WLED [9S4P] , 15K hours , With LED Driver |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhrania | 30 pins eDP (1 Lane) , Connector |
| Zdroj | 3.3V (Typ.) |
| prostredie | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad BOE NT133WHM-N22.
BOE NT133WHM-N22 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NT133WHM-N22 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NT133WHM-N22 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NT133WHM-N22 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
BOE NT133WHM-N22 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre BOE NT133WHM-N22 pdf list alebo podrobné špecifikácie BOE NT133WHM-N22 alebo iných BOE LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora BOE NT133WHM-N22 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NT133WHM-N22"
- BOE NT133WHM-N22
- Datasheet NT133WHM-N22
- Obrázok NT133WHM-N22
- Cena NT133WHM-N22
- Distribútor NT133WHM-N22
