NL10276AC20-03

| Panel Model | NL10276AC20-03 |
|---|---|
| Značka panelu | NEC |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NL10276AC20-03 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 211.968×158.976 mm |
| obrys | 282×190×13 mm |
| povrch | |
| kontrastný pomer | 100:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 4096 (4-bit) , CIE1931 40% |
| Doba odozvy | 40 (Min.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/25/25 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Rozhranie signálu | TTL (1 ch, 4-bit) , 65 pins |
| Vstupné napätie | 5.0/12.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad NEC NL10276AC20-03.
NEC NL10276AC20-03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre NEC NL10276AC20-03 pdf list alebo podrobné špecifikácie NEC NL10276AC20-03 alebo iných NEC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora NEC NL10276AC20-03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
NEC NL10276AC20-03 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre NEC NL10276AC20-03 pdf list alebo podrobné špecifikácie NEC NL10276AC20-03 alebo iných NEC LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora NEC NL10276AC20-03 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NL10276AC20-03"
- NEC NL10276AC20-03
- Datasheet NL10276AC20-03
- Obrázok NL10276AC20-03
- Cena NL10276AC20-03
- Distribútor NL10276AC20-03
