Prehľad
špecifikácia
ND168TXP01
ND168TXP01 Základné informácie
| Panel Model | ND168TXP01 |
|---|---|
| Značka panelu | |
| descrition | a-Si TFT-LCD , inch, 1366×378 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena ND168TXP01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Prevádzková teplota | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladovania | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | 1/2 cut of 18.5" |
ND168TXP01 Mechanické funkcie
| Rozlíšenie bodov | 1366(RGB)×378 |
|---|---|
| Konfigurácia pixelov | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelov | 84 PPI |
| Pomer strán | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.100×0.300 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.300×0.300 mm (H×V) |
| závažia | 1.35Kgs (Typ.) |
| povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktívna oblasť | 409.8×113.4 mm (H×V) |
| Oblasť rámu | 413.4×117.0 mm (H×V) |
| Obrysová dimenzia | 430.37×137.3 mm (H×V) |
| Hĺbka osnovy | 11±0.5 mm |
| Krajina alebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ND168TXP01 Optické funkcie
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| jas | 800 cd/m² (Typ.) |
| kontrastný pomer | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Farba zobrazenia | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Farebný gamut | 71% NTSC (CIE1931) |
| Doba odozvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Zobrazenie smeru | Symmetry |
| Biela farba Chromaticita | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biela variácia | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Slnečné svetlo je čitateľné | Y |
ND168TXP01 Funkcia elektroniky
| Vertikálna frekvencia | 60Hz |
|---|---|
| Spätné vyhľadávanie | No |
ND168TXP01 Systém podsvietenia
| Poloha svietidla | Edge light type |
|---|---|
| Typ svietidla | WLED |
| Životnosť lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Doska vodiča svietidla | 14±0.4W |
ND168TXP01 Rozhranie signálu
| Kategória signálov | LVDS |
|---|---|
| Trieda signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupné napätie pre panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupný prúd pre panel | 580/900mA (Typ./Max.) |
| Spotreba energie na paneli | 3.0/4.5W (Typ./Max.) |
| Typ rozhrania | Connector |
| Rozhranie signálu | JAE - FI-XB30SSRLA-HF16, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
