NA19020-C961

| Panel Model | NA19020-C961 |
|---|---|
| Značka panelu | Fujitsu |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena NA19020-C961 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 376.32×301.06 mm |
| obrys | 414×335×24 mm |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (2H) |
| kontrastný pomer | 600:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 16.7M (8-bit) |
| Doba odozvy | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad Fujitsu NA19020-C961.
Fujitsu NA19020-C961 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Fujitsu NA19020-C961 pdf list alebo podrobné špecifikácie Fujitsu NA19020-C961 alebo iných Fujitsu LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Fujitsu NA19020-C961 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Fujitsu NA19020-C961 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre Fujitsu NA19020-C961 pdf list alebo podrobné špecifikácie Fujitsu NA19020-C961 alebo iných Fujitsu LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora Fujitsu NA19020-C961 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "NA19020-C961"
- Fujitsu NA19020-C961
- Datasheet NA19020-C961
- Obrázok NA19020-C961
- Cena NA19020-C961
- Distribútor NA19020-C961
