N154I1-L06 Rev.C1

| Panel Model | N154I1-L06 Rev.C1 |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena N154I1-L06 Rev.C1 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 331.2×207 mm |
| obrys | 344×243.5×6.5 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 350:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CMO N154I1-L06 Rev.C1.
CMO N154I1-L06 Rev.C1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO N154I1-L06 Rev.C1 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO N154I1-L06 Rev.C1 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO N154I1-L06 Rev.C1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CMO N154I1-L06 Rev.C1 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO N154I1-L06 Rev.C1 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO N154I1-L06 Rev.C1 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO N154I1-L06 Rev.C1 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "N154I1-L06 Rev.C1"
- CMO N154I1-L06 Rev.C1
- Datasheet N154I1-L06 Rev.C1
- Obrázok N154I1-L06 Rev.C1
- Cena N154I1-L06 Rev.C1
- Distribútor N154I1-L06 Rev.C1

