N154C3-L01

| Panel Model | N154C3-L01 |
|---|---|
| Značka panelu | CMO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena N154C3-L01 | Požiadajte o cenu a čas |
| Režim zobrazenia | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktívna oblasť | 331.56×207.225 mm |
| obrys | 344×222×6.5 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| povrch | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) |
| Farby zobrazenia | 262K (6-bit) |
| Doba odozvy | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| kmitočet | 60Hz |
| Typ svietidla | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Rozhranie signálu | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupné napätie | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad CMO N154C3-L01.
CMO N154C3-L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO N154C3-L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO N154C3-L01 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO N154C3-L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
CMO N154C3-L01 sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre CMO N154C3-L01 pdf list alebo podrobné špecifikácie CMO N154C3-L01 alebo iných CMO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora CMO N154C3-L01 na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "N154C3-L01"
- CMO N154C3-L01
- Datasheet N154C3-L01
- Obrázok N154C3-L01
- Cena N154C3-L01
- Distribútor N154C3-L01

